Učbeniški sklad

OBVESTILO GLEDE IZPOSOJE UČBENIKOV IN NAKUPA DELOVNIH ZVEZKOV IN POTREBŠČIN

V šolskem letu 2018/2019 bo izposoja učbenikov za šolsko leto 2019/2020 potekala tako kot lansko šolsko leto. Učenci bodo učbenike vračali v zadnjem tednu tega šolskega leta, nove pa si bodo lahko izposodili v prvem tednu novega šolskega leta 2019/2020.

Razpored izposoje bo objavljen na šolski spletni strani in oglasni deski pred šolo najkasneje do 30. avgusta 2019.

Bodoči devetošolci bodo učbenike prejeli še pred odhodom na poletne počitnice.

Seznam učbenikov si lahko ogledate tukaj.

Seznam potrebščin si lahko ogledate tukaj.

Na povezavi si lahko ogledate seznam delovnih zvezkov, ki jih kupite sami. Starši boste prejeli tudi naročilnice, na katerih bodo navedeni delovni zvezki za tisti razred, ki ga bo v prihodnjem šolskem letu obiskoval vaš otrok. Izpolnjene naročilnice lahko vrnete v šolo ali pa jih sami oddate na pošti ali v založbi. Izberete pa seveda lahko tudi katerega od drugih načinov nakupa. Prevzem delovnih zvezkov v šoli NI MOGOČ.

Učenci 1. razreda in 2. razreda bodo delovne zvezke dobili v šoli BREZPLAČNO, in sicer ob začetku novega šolskega leta.

Prosimo, da si preberete tudi Navodila uporabnikom učbeniškega sklada.

Za dodatne informacije pokličite Niko Lebar na 04/ 513 0 415

Nika Lebar, skrbnica Učbeniškega sklada